規格
| 性別: | 男女兼用 |
| 季節: | 全季 |
| 尺碼: | -- |
| 顏色: | BK, KH, NV, PU |
| 重量: | 187 g |
| 尺寸: | 17.5 x 10.4 x 5.7 in / 44.5 x 26.5 x 14.5 cm Torso length: 17.5 in / 44.5 cm |
| 容量: | 15 L |
| 包裝尺寸: | 16.5 x 19.5 cm |
材料
70-denier nylon ripstop (urethane coating)










香港
澳門
台灣
中國