特色
USB Type-C Rechargeable
Boost mode 500lm
4color 3Step lighting mode
規格
| 性別: | 男女兼用 |
| 季節: | 全季 |
| 尺碼: | -- |
| 顏色: | -- |
| 重量: | 73 g |
| 尺寸: | W54.0×H60.5×D27.9mm |
| 亮度(流明): | 350 lm |
| 電池(用電方式): | 3.7V 1,200mAh 4.44Wh Li-polymer Rechargeable Battery |










香港
澳門
台灣
中國