特色
高靠背舒適沙灘椅,扁長椅腳專為沙灘等鬆軟地面而設。
規格
| 性別: | 男女兼用 |
| 季節: | 全季 |
| 尺碼: | -- |
| 顏色: | Black/F14 Cyan Blue, NEW Blue Mesh/F14 Cyan Blue |
| 承受重量: | 145kg |
| 重量: | 1556~1603g |
| 尺寸: | D/L71cm x W59cm x H79cm |
| 包裝尺寸: | D/L47cm x W12cm x H14cm |
材料
Frame:
Proprietary DAC aluminium alloy
Silicone shock cord
Proprietary resin hubs
Rubber feet
Seat: bluesign®-certified and recycled 600D polyester
Carry Case: bluesign®-certified and recycled 300D polyester ripstop
Proprietary DAC aluminium alloy
Silicone shock cord
Proprietary resin hubs
Rubber feet
Seat: bluesign®-certified and recycled 600D polyester
Carry Case: bluesign®-certified and recycled 300D polyester ripstop










香港
澳門
台灣
中國