特色
This design comes with a vertical front opening, which makes it an easy access when swinging over the bag from shoulder to reach for items.
規格
| 性別: | 男女兼用 |
| 季節: | 全季 |
| 尺碼: | -- |
| 顏色: | 1475 KHAKI, L396 ZOOM BLACK |
| 重量: | 600 g |
| 尺寸: | 49H x 30W x 16D cm |
| 容量: | 26 L |
This design comes with a vertical front opening, which makes it an easy access when swinging over the bag from shoulder to reach for items.
| 性別: | 男女兼用 |
| 季節: | 全季 |
| 尺碼: | -- |
| 顏色: | 1475 KHAKI, L396 ZOOM BLACK |
| 重量: | 600 g |
| 尺寸: | 49H x 30W x 16D cm |
| 容量: | 26 L |
| 分店 | -- |
|---|---|
| 分店 | -- |
|---|---|
運費計算:
香港
澳門
台灣
中國