Features
2 Steps Selectable Output Mode
Strap hole
Water Proof (IPX4) & 1m Impact Resistance
Product feature
Specification
| Gender: | Unisex |
| Season: | All Seasons |
| Size: | -- |
| Color: | -- |
| Weight: | 120g |
| Dimension: | φ30.7×112.9mm (φ1.21×4.44in) |
| Max Light Output (Lumens): | 350lm |
| Battery Type: | 3 × AAA Alkaline Batteries |
Material
SNM-H143D SNM-H143D SNM FLASHLIGHT
{{selected_pc.discount}}% OFF
${{selected_pc.retail_price}}
${{selected_pc.price}}
Warning! The number of purchases cannot be greater than the existing inventory quantity. Please pay attention.
Warning! Please note that the number of purchases cannot be less than one.
Size
Quantity
Please select the size
| Add to Cart |










Hong Kong
Macao
Taiwan
China