Features
Load capacity: 15kg,
can be stacked up to 3 levels,
with lock on the lid
Specification
| Gender: | Unisex |
| Season: | All Seasons |
| Size: | -- |
| Color: | OLIVE, -- |
| Weight: | 1.3kg |
| Dimension: | Width 365 x Depth 265 x Height 285mm |
| Capacity: | 20L |
| Packed Size: | Width 365 x depth 265 x thickness 85mm |
Material
polypropylene
UL-1081 FD CONTAINER 20
{{selected_pc.discount}}% OFF
${{selected_pc.retail_price}}
${{selected_pc.price}}
Warning! The number of purchases cannot be greater than the existing inventory quantity. Please pay attention.
Warning! Please note that the number of purchases cannot be less than one.
Size
Quantity
Please select the size
| Add to Cart |











Hong Kong
Macao
Taiwan
China