Features
Load capacity: 15kg,
can be stacked up to 3 levels,
with lock on the lid
Specification
| Gender: | Unisex |
| Season: | All Seasons |
| Size: | -- |
| Color: | OLIVE, -- |
| Weight: | 2.4kg |
| Dimension: | Width 530 x Depth 365 x Height 335mm |
| Capacity: | 51.3L |
| Packed Size: | Width 530 x depth 365 x thickness 75mm |
Material
polypropylene
UL-1082 FD CONTAINER 50
{{selected_pc.discount}}% OFF
${{selected_pc.retail_price}}
${{selected_pc.price}}
Warning! The number of purchases cannot be greater than the existing inventory quantity. Please pay attention.
Warning! Please note that the number of purchases cannot be less than one.
Size
Quantity
Please select the size
| Add to Cart |











Hong Kong
Macao
Taiwan
China